کاشت مو با بانک موی ضعیف چگونه انجام می شود؟

کاشت مو با بانک موی ضعیف چگونه انجام می شود؟

کاشت مو با بانک موی ضعیف

همه افرادی که بانک موی ضعیف دارند، برایشان سوال است که آیا با این بانک مو می توانند کاشت انجام دهند یا نه؟ و یا اینکه آیا شانسی برای جبران این سطح طاسی برای آن ها وجود دارد یا خیر؟ و باید بگوییم که خوشبختانه بله. امروزه افرادی که بانک موی مناسبی برای کاشت ندارند هم با استفاده از برخی تکنیک ها می توانند کاشت انجام دهند.

بانک مو چیست؟

در تمامی روش های کاشت مو برای پیوند از قسمت پشت سر مو برداشت میکنیم. و در قسمتی که موها ریزش پیدا کرده و طاس شده کاشت انجام می دهیم.. که به این ناحیه که مو از انجا برداشت می کنیم بانک مو می گوییم.

بانک موی ضعیف:

برای انجام پیوند مو بهتر است که گرافت ها از محلی برداشت شوند که از لحاظ تراکم مو مناسب قوی باشد. که این قوی و ضعیف بودن بانک مو بستگی به وضعیت مراجعه کننده دارد. بانک موی ضعیف به این معنا می باشد که موهای موجود در آن منطقه از تراکم پایینی برخوردار باشند یا این که تارهای بسیار نازکی داشته باشند. و مشخص است که استفاده از بانک موی ضعیف برای کاشت مو نتایج مناسبی ندارد و کلینیک پیله با استفاده از کاشت موی BHT این کمبود را جبران می کند.

چه دلایلی موجب تضعیف بانک مو ها می شود؟

کاشت مو با بانک موی ضعیف

کاشت مو با بانک موی ضعیف

اگر در هنگام کاشت به روش FIT پزشک از بانک مو ها به درستی برداشت نکند و به فاصله ی بین گرافت هایی که برداشت می کند توجه نداشته باشد موجب آسیب رساندن به بانک موی فرد می شود که این خسارتی جبران ناپذیر است و ممکن است زیباجو بخش زیادی از بانک موهایش را از دست دهد.

۴ عاملی که موجب تخریب بانک موها می شود:

  1. کمبود ویتامین و موادمعدنی در تغذیه
  2. بیماری های پوستی
  3. اختلالات هورمونی
  4. سرطان سر

آیا انجام کاشت مو با بانک موی ضعیف امکان پذیر است؟

همانطور که در بالا گفتیم به بخشی از سر که مو از آن جا برداشت می شود بانک مو میگوییم و بر اساس بررسی هایی که توسط متخصصین صورت گرفته بخش پشت سر افراد که از فاصله ی گوش تا گوش می باشد نسبت به مابقی موهای سر از مقاومت بالاتری برخوردار می باشد. و کاشت مو برای افرادی که بانک موی آن ها ضعیف تر می باشد با پیچیدگی ها و دشواری های بیشتری همراه است.

چه روش هایی برای کاشت مو با بانک ضعیف وجود دارد؟

کاشت مو به روش BHT:

کاشت مو به این روش یکی از بهترین راه ها برای افرادی که دارای بانک موی ضعیف هستند می باشد.  در این روش از قسمت های دیگر بدن فرد مانند مثلثی زیر چانه برای کاشت استفاده میکنیم  تا به ظاهر صورتتان آسیبی وارد نکند و تا ۱۵۰۰ گرافت مو قابل برداشت می باشد. از قسمت های دیگر بدن فرد نمی توان برداشت کرد. این روش همانند روش کاشت FIT می باشد که جای هیچگونه بخیه و زخم و اسکاری باقی نمی ماند.

  1. افرادی که بانک موی ضعیفی دارند و به دنبال پیوندی با تراکم بالا می باشند می توانند با استفاده از این روش مکملی تراکم کاشت خود را بالا برند.
  2. به دلیل محکم بودن موهای این ناحیه شانس موفقیت بالایی دارد و حجم موها را زیاد نشان می دهد.

کاشت مو به روش ترکیبی:

کاشت موی ترکیبی شامل روش های کاشت موی FIT و FUT می باشد.

کلینیک کاشت مو پیله

از مهمترین خصوصیات بارز کلینیک پیله انجام عمل پیوند مو با بانک موی ضعیف می باشد
که بهتر است قبل از انجام عمل کاشت مو یک جلسه حضوری مشاوره رایگان در کلینیک کاشت مو پیله داشته باشید
چرا که در این جلسه حضوری بهترین روش کاشت مو برای هر فرد زیر نظر پزشک کاشت مو در نظر گرفته خواهد شد.

برخی از مراجعه کنندگان و زیباجویان عزیز سوال می نمایند که آیا بانک موی ضعیف در هزینه کاشت مو و نتیجه کاشت مو تاثیری خواهد داشت ؟  یا خیر ؟

 لازم به ذکر است که بگوییم بانک موی ضعیف اندکی در هزینه کاشت مو تاثیر گذار خواهد چرا که مدت زمان بیشتر و کاری بیشتری باید روی سر زیباجو انجام شود
که در نهایت در قیمت و هزینه کاشت مو بصورت ناچیز افزایش خواهد داشت اما این مورد را باید بگوییم که این مورد تاثیری در نتیجه کاشت مو نخواهد داشت
و تکنسین ها و پزشک کاشت مو مستقر در کلینیک کاشت موی پیله با ارائه بهترین روش کاشت مو و مناسبترین روش کاشت مو برای هر فرد بهترین نتیجه را رقم خواهد داشت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما