لیفت پیشانی , “لیفت ابرو” | قیمت و هزینه لیفت پیشانی ، لیفت ابرو

لیفت پیشانی , “لیفت ابرو” | قیمت و هزینه لیفت پیشانی ، لیفت ابرو

 

لیفت پیشانی و لیفت ابرو معمولا برای بازیابی جوانی،جوانسازی پوست و تناسب چهره به همراه جراحی های دیگر زیبایی انجام میشود.

همچنین میتوان گفت افراد جوانی که دارای افتادگی ابرو و یا حتی خطوط اخم عمیق در چهره به دلایلی از قبیل استرس و یا فعالیت ماهیچه ای هستند نیز میتوانند با استفاده از لیفت پیشانی ظاهر زیباتری داشته باشند.

چه افرادی برای لیفت پیشانی و لیفت ابرو مناسب هستند؟

 • افرادی که دارای افتادگی ابرو هستند. و ظاهرشان خسته و ناراحت است.
 • افرادی که دارای خطوط عمیق افقی در پیشانی هستند.
 • آن هایی که دارای خطوط اخم بین ابروها و بالای بینی خود هستند.
 • افرادی که چهره خشن عبوس و غمگینی دارند.

انواع لیفت پیشانی

روش های گوناگونی برای لیفت پیشانی وجود دارد که به چند مورد از آن میپردازیم.

 • لیفت کورنال

در این روش پزشک ابتدا برشی بر روی پوست از یک گوش تا گوش دیگر فرد ایجاد میکند سپس بر روی محل رویش مو یا از خط پیشانی برش میزند.یکی از نکات نامطلوب این روش ایجاد زخم بر روی پوست است. و یکی دیگر بی حسی ایجاد شده روی پوست می باشد.

 • لیفت آندوسکوپیک

در این روش متخصص چند شکاف یا یک برش جراحی را در پوست فرد به وسیله دستگاه آندوسکوپ می زند. دستگاه اندسکوپ یک لوله بلند و باریک است که در انتهای آن یک دوربین و چراغ متصل است. باید متذکر شد که کشیدگی پوست به وسیله اندوسکوپ کم است.

 • لیفت پیشانی با برش کوچک

در این روش نقاطی که به کشیده شدن بیشتری نیاز است را متخصص از بالای محل رویش موی سر در قسمت پیشانی برش می دهد. و برشی ازمیان پیشانی نداریم.این روش از روش کورنالی نوین تر و به روزتر است. و همچنین مزیت مهم و کلیدی این متد این است که برش هایی که ایجاد می کنند در قسمت کناره های صورت است و جای زخم قابل مشاهده نیست و این برای افراد خوشایند است.

روش های دیگر لیفت:

 • لیفت مستقیم ابرو
 • لیفت تمیورال
 • روش تثبیت ابرو
 • لیفت میدفورهد
لیفت پیشانی و لیفت ابرو

لیفت پیشانی و لیفت ابرو

هزینه لیفت پیشانی

هزینه و قیمت لیفت پیشانی به سن ، جنس ، بیماری زمینه ای ، میزان افتادگی پیشانی ، حوادث و غیره بستگی دارد ،
اما اگر بخواهیم بصورت میانگین و میانه را در نظر بگیریم قیمت لیفت پیشانی بین ۵ میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان متغییر است ، که موارد ذکر شده در هزینه نهایی موثر خواهد بود.

قبل از لیفت پیشانی چه کنیم؟

لیفت پیشانی در کلینیک ها و بیمارستان ها انجام میگیرد و برای تسکین در حین عمل بیهوشی عمومی کمک کننده است.قبل از لیفت سیگار را کنار بگذارید. سیگار جریان خون را کاهش می دهد و روند درمان را کند می کند.

مصرف دارو های خاص مانند آسپرین و داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی را متوقف کنید زیرا خونریزی را تشدید می کند.

مراقبت های بعد از لیفت پیشانی و لیفت ابرو

روز اول مسکن هایی را که پزشکتان تجویز کرده است را مصرف و استراحت کنید. از دستکاری و باز کردن شکاف ها و یا فشاردادن آنها جدا خودداری کنید.

برای کاهش درد شکاف های ایجاد شده از کمپرس سرد استفاده کنید. پانسمان طی ۳ روز اول توسط پزشک باز میشود. و بخیه طی ۷ الی ۱۰ روز کشیده میشود. اگر در شکاف ها و سوراخ رو به بهبود باشند شروع به خارش میکنند. لازم است که به هیچ عنوان به باند و شکاف را دست نزنید و بدون مشورت پزشک خود اقدامی از جمله حمام کردن،سشوار کردن موها و…نکنید. به علت لیفت، پیشانی شما تا چند هفته متورم است که طبیعی ست.

اگر یکی از علایم تنگی نفس،درد سینه،ضربان نامنظم قلب داشتید سریعا به پزشک مراجعه کنید.

آیا لیفت پیشانی عوارض دارد؟

خوشبختانه میتوان گفت که به ندرت مشکلی پیش می اید و به طور میانگین سالانه هزاران نفر لیفت خود را با موفقیت انجام میدهند و از نتایج آن بسیار راضی هستند.اما با این حال مشکلات احتمالی که ممکن است به ندرت پیش بیاید واکنش به مواد بیهوشی،عفونت خفیف، و تجمع خون زیر پوست (هماتوم) نام برد.

چند نکته تکمیلی برای لیفت پیشانی

 1. عمل لیفت پیشانی حدود یک الی دو ساعت طول میکشد.
 2. لیفت پیشانی با نخ،روشی غیر جراحی است. که متخصص بر پوست پیشانی شکاف های کوچکی ایجاد میکند و نخ را درون پوست می کند و پوست را میکشد که یعنی هم پوست پیشانی را سفت تر می کند و هم ابروهارا بالاتر می کشد.
 3. رو شهای متعددی برای برای لیفت پیشانی وجود دارد. این که از کدام روش برای بیمار بهره گرفته شود. به عواملی چون جنس و سن بیمار، وضعیت ابرو،میزان افتادگی،وضعیت چین چروک های پیشانی و انتظارات بیمار از عمل و… بستگی دارد.
 4. توجه داشته باشد که لیفت پیشانی همیشگی نیست و دوام ندارد.بالا رفتن سن و نور خورشید به پوست شما آسیب میرساند. و پوستتان را شل  افتاده می کند.
 5. لیفت پیشانی برای کسانی که خط موهای بالا و سر طاسی دارند مناسب نیست.
 6. افرادی که لیفت را انجام میدهند تا سه هفته از رنگ کردن سر خود بپرهیزند.

عوامل موثر بر چین وچروک های پیشانی

بعضی از اتفافات هستند که باعث میشوند پوست صورت حالت ارتجاعی خود را به مرور زمان از دست دهد.پوست پیشانی حتی در ۳۰ سالگی فرد نیز میتواند دچار چین وچروک شود.

از جمله این اتفاقات میتوان به عوامل زیر اشاره کرد:

 • جاذبه زمین
 • نور مستقیم خورشید
 • استرس
 • افزایش سن
 • فعالیت زیاد ماهیچه پیشانی

لیفت ابرو

لیفت ابرو به معنای بالابردن ابرو است که یک عمل زیبایی به شمار می اید و باعث میشود فرد چهره ای جوان تر و شاداب تر داشته باشد.ابرو هارا که میکشیم هم چشم ها را درشت تر میکنیم و هم بروها را خوش حالت میکنیم. از آنجایی که این عمل روشی بدون درد و بدون عوارض است و نیازی به بستری شدن ندارد از محبوبیت بالایی برخوردار است.

لیفت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که در سنین ۴۰ تا ۶۰ سالگی به سر میبرند بیشتر متقاضی انجام این عمل هستند. اما با این حال کسانی که ابروهای افتاده دارند و یا ابروهایشان به حالتی ست که چهره انها را اخمو یا غمگین نشان میدهد و خطوط ناهماهنگی دور ابرو و بین ابروهایشان وجود دارد و افرادی که پوست اضافی ابروهایشان به روی پلک قرار گرفته از کاندیداهای اصلی انجام این لیفت هستند.

از آنجایی که لیفت ابرو همانند لیفت پیشانی ست و برای بررسی و کسب اطلاعاتی از قبیل روشهای لیفت ،عوارض،مراقبت های قبل و بعد و.. لیفت پیشانی را مطالعه کنید.

هزینه لیفت ابرو

هزینه و قیمت لیفت ابرو به موارد متعددی بستگی دارد که از مهمترین آنها میتوان به ، سن ، جنسیت ، بیماری زیباجو و غیره اشاره کرد ، اما بطور میانگین هزینه لیفت ابرو بین ۵ میلیون تا ۱۰ میلیون میباشد.

کلینیک پیله

کلینیک پیله یکی از موفق ترین کلینیک های زیبایی در زمینه خدمات زیبایی از جمله کاشت مو و کاشت ابرو بوده و هست
که بیشتر مراجعه کنندگان این کلینیک را بعنوان یک کلینیک کاشت مو و کلینیک کاشت ابرو میشناسند که برای بیشتر مراجعه کنندگان خود هزینه کاشت مو را بصورت قسطی نیز انجام میدهد ،
اما لارم به ذکر است که این مجموعه بجز خدمات کاشت ، خدمات زیبایی نیز ارائه میدهد که از بهترین خدمات این مجموعه ، میتوان به لیفت ابرو ، لیفت پیشانی اشاره نمود که برای مشاهده نمونه کارهای این کلینیک متوانید به پیج اینستاگرام کلینیک پیله مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

درمان گودی و سیاهی چشم

درمان گودی و سیاهی چشم

سیاهی دور چشم میتواند به علت بیماری های گوناگونی به وجود بیاید مانند کم کاری تیروئید که باعث خشک شدن وضخیم شدن پوست میشود.

تماس با ما