زیبایی صورت

زیبایی صورت

  • لیفت پیشانی و ابرو
  • لیفت صورت
  • لیفت غبغب
  • پروتز چانه، گونه و لب
  • زاویه دار کردن فک و صورت
  • درمان گودی و سیاهی چشم

چه بخواهیم چه نه زیبایی ظاهری یکی از مهمترین دغدغه ها و دل مشغولی های امروزه بشر است. انگار یک ترس همگانی و واگیر دارست که بین ماست اینکه آیا من زیبا هستم؟ معیار های زیبایی چیست؟ آبا من مطابق معیار های زیبایی هستم؟

برای پاسخ به سوالات بالا می خواهیم به آزمایشی که آقای کانینگام در سال 1986 بر روی زیبایی های ظاهری تعدادی از زنان به لحاظ دیدگاه زیست شناسی مورد بررسی قرار داد بپردازیم.

در این آزمایش  او از تعدادی از مردان درخواست کرده بود تا نظر خود را نسبت به زیبایی تعدادی از عکس زنان بیان کنند.این عکس ها در شش رده از بشدت زیبا تا بشدت غیر جذاب دسته بندی شده بودند.نتایج جالبی به دست آمد. اینکه از نظر مردان برخی از ویژگی های خاص چهره ی زنان از اهمیت بالاتری برخوردار بود به طور مثال در میان این ویژگی ها چشمان درشت تر-گونه-لب های برجسته-ابروهای بالاتر-بینی کوچک و … از دیدگاه مردان مختلف به چشم می‌خورد . و هر فرد نظر خاصی نسبت به زیبایی داشت. با توجه به توضیحات فوق میتوان نتیجه گرفت که زیبایی برای هر فردی تعریف مشخصی دارد و به طور قطعی نمی‌توان یک یا چند معیار را معیار های اصلی زیبایی عنوان کرد.اما میتوان گفت که عواملی چون تاثیرات فرهنگی-دینی-بومی و…نقش بسزایی در معیار زیبایی دارد.

معیار زیبایی

به طوری که ممکن است زنی سیاهپوست در افریقای جنوبی از دید مردم آن کشور بسیار زیباتر از یک زن سفید پوست چشم ابی در جایی دیگر باشد.

گذشته از مطالبی که عنوان شد ممکن است فرد به دلایل مختلفی از فرم حالت میمیک خود راضی نباشد و بخواهد تغییراتی را مبنی بر معیار های زیبایی ذهنی خود انجام دهد. خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی این مهم میسر شده است که به کمک خدمات زیبایی فرد بتواند تا حدود زیادی به ظاهر دلخواه خود دست یابد.

خدمات زیبایی صورت مانند:

  • زاویه دار کردن فک و صورت: که به روش های مختلفی انجام می شود، مانند تزریق ژل و تزریق چربی
  • لیفت صورت: که با استفاده از نخ در نواحی صورت، گردن، پیشانی و ابرو می تواند انجام گیرد.
  • درمان گودی و سیاهی دور چشم: که با استفاده از روش های مختلفی انجام می‌گیرد.
  • پروتز گونه، پروتز چانه و پروتز لب : شما می توانید با استفاده از تزریق مواد مختلفی که به طور دقیق در مقالات ذکر کردیم به اجزای مختلف صورت خود فرم دلخواهتان را بدهید.

و همه این ها روش هایی برای رسیدن ظاهر دلخواه شما می باشند که به زیباتر شدن چهره تان کمک می کنند.

کلینیک پیله

کلینیک زیبایی پیله یکی از مهمترین کلینیک های زیبایی در زمینه زیبا سازی صورت ، لیفت صورت و چانه و غیره میباشد که مشتریان گرامی میتوانند کلیه هزینه های خود را بصورت اقساط نیز انجام دهند.

یکی دیگر از مهمترین خدمات کلینیک پیله ، کاشت مو و کاشت ابرو میباشد که کلینیک پیله این خدمات را بصورت قسطی نیز انجام خواهد داد.

 

 

مطالب مرتبط

تماس با ما